Budapest Hotel, Utazás, Hotel, Szállás, Repülőjegy, Szálloda, Üzleti utazás, Autóbérlés, Transzfer, Kedvezményadó Kártyák, Ország Információk, Biztosítás, Budapest, Magyarország

Mellow Mood Group, Travel Services, Travel Agency
Mellow Mood Group, Travel Services, Travel Agency Mellow Mood Group, Travel Services, Travel Agency
www.valutavalto.com
Magyarország - Budapest - Volán

Volánbusz 2007 Nyári menetrend

Adria Expressz – Isztria (2007/06/23 – 09/15)

Rijeka, Opatija 15.900,- többi desztináció 17.900,- retúr, 12 évesig 50%
Város Megállóhely Odaút Nap Visszaút Nap
Budapest Népliget 06.00 Szombat 07.00 Vasárnap
Siófok Autóbusz pu. 07.30 Szombat 05.45 Vasárnap
Nagykanizsa Autóbusz pu. 09.00 Szombat 04.15 Vasárnap
Letenye Határ 09.30 Szombat 03.30 Vasárnap
Rijeka Autóbusz pu. 14.15 Szombat 22.45 Szombat
Opatija Hotel Opatija 14.30 Szombat 22.30 Szombat
Pula Autóbusz pu. 15.45 Szombat 21.15 Szombat
Rovinj Autóbusz pu. 16.30 Szombat 20.30 Szombat
Vrsar Autóbusz pu. 17.15 Szombat 19.45 Szombat
Porec Autóbusz pu. 17.30 Szombat 19.30 Szombat

Többhetes felár: 3.000,-

Dalmát Expressz (2007/06/22 – 09/15)

17.900,- retúr, 12 évesig 50%
Város Megállóhely Odaút Nap Visszaút Nap
Budapest Népliget 19.30 Péntek 08.30 Vasárnap
Siófok Autóbusz pu. 21.00 Péntek 07.00 Vasárnap
Nagykanizsa Autóbusz pu. 22.30 Péntek 05.30 Vasárnap
Letenye Határ 23.00 Péntek 05.00 Vasárnap
Zadar Autóbusz pu. 05.30 Szombat 22.30 Szombat
Biograd Hotel Opatija 06.00 Szombat 22.00 Szombat
Vodice Autóbusz pu. 07.00 Szombat 21.00 Szombat
Sibenik Autóbusz pu. 07.20 Szombat 20.40 Szombat
Primosten Autóbusz pu. 07.40 Szombat 20.20 Szombat
Trogir Autóbusz pu. 08.15 Szombat 19.45 Szombat
Kastel Stari Autóbusz pu. 08.40 Szombat 19.20 Szombat
Split Autóbusz pu. 09.00 Szombat 19.00 Szombat

Többhetes felár: 3.000,-

Montenegro Expressz (2007/06/22 – 09/15)

19.900,- retúr, 12 évesig 50%
Város Megállóhely Odaút Nap Visszaút Nap
Budapest Népliget 15.30 Péntek 13.30 Vasárnap
Szeged Autóbusz pu. 17.00 Péntek 11.00 Vasárnap
Röszke/Horgos Határ 18.00 Péntek 10.00 Vasárnap
Kotor Autóbusz pu. 06.10 Szombat 21.50 Szombat
Budva H. Slovenska Plaza 07.00 Szombat 21.00 Szombat
Petrovac Hotel Palace 07.30 Szombat 20.30 Szombat
Ulcinj ul. 26 Novembar 08.30 Szombat 19.30 Szombat

Többhetes felár: 3.000,-
A járatot csak magyar állampolgárok vehetik igénybe!!!

Jesolo Expressz (2007/06/22 – 09/15)

Graz 13.900,- Klagenfurt 15.900.- a többi desztináció 21.900,- retúr, 12 évesig 50%
Város Megállóhely Odaút Nap Visszaút Nap
Budapest Népliget 19.00 Péntek 09.00 Vasárnap
Veszprém Autóbusz pu. 20.45 Péntek 07.15 Vasárnap
Körmend Autóbusz pu. 22.45 Péntek 05.15 Vasárnap
Rábafüzes Határ 23.45 Péntek 04.45 Vasárnap
Graz Főpályaudvar, Europaplatz 6 00.55 Szombat 03.05 Vasárnap
Klagenfurt Főpályaudvar 02.55 Szombat 01.05 Vasárnap
Lignano Via Gorizia 26. 06.15 Szombat 21.45 Szombat
Bibione Piazzale Keplero 06.30 Szombat 21.30 Szombat
Caorle Viale Chiggiato buszmegálló 07.25 Szombat 20.35 Szombat
Lido di Jesolo Via Equilion buszmegálló 08.05 Szombat 20.00 Szombat

Többhetes felár: 3.000,-

Cattolica Expressz (2007/06/22 – 09/15)

22.900,- retúr, 12 évesig 50%
Város Megállóhely Odaút Nap Visszaút Nap
Budapest Népliget 17.00 Péntek 09.00 Vasárnap
Nagykanizsa Autóbusz pu. 20.00 Péntek 07.15 Vasárnap
Lenti Autóbusz pu. 20.45 Péntek 05.15 Vasárnap
Rédics Határ 21.10 Péntek 04.45 Vasárnap
Sezana Határ 02.10 Szombat 03.05 Vasárnap
Ravenna Vasútállomás buszmegálló 07.15 Szombat 01.05 Szombat
Rimini Piazza Tripoli 08.15 Szombat 21.45 Szombat
Riccione Vasútállomás buszmegálló 08.45 Szombat 21.30 Szombat
Cattolica Piazza Primo Maggio 09.15 Szombat 20.35 Szombat

Többhetes felár: 3.000,-